Про звернення депутатів та мешканців Красноріченської селищної територіальної громади щодо неприпустимості підвищення цін на природний газ та послуги з розподілу газу

Дата: 26.02.2021 14:09

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ВОСЬОМА  СЕСІЯ

05 лютого  2020  року

смт Красноріченське                                                                                                 № 8/34

Про звернення депутатів та мешканців

Красноріченської селищної територіальної громади

щодо неприпустимості підвищення цін на

природний газ та послуги з розподілу газу

Усвідомлюючи негативні наслідки та велику соціальну напругу серед населення Красноріченської селищної територіальної громади, що викликана значним необґрунтованим підвищенням цін на природний газ, послуги з розподілу природного газу та з метою попередження ще більшого зростання обурення та невдоволення серед населення, керуючись ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів та мешканців Красноріченської селищної територіальної громади до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на природний газ та послуги з розподілу природного газу (додається).

2. Доручити голові селищної ради ГЛУЩЕНКУ Сергію. підписати звернення та забезпечити надіслання цього рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

Селищний голова                                                         Сергій ГЛУЩЕНКО