Про  створення евакуаційної комісії

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

03 лютого 2021 року

смт Красноріченське                                                                                     № 14

Про  створення евакуаційної комісії

З метою ефективного проведення евакуаційних заходів по відселенню або евакуації населення при загрозі виникнення чи виникненні значних аварій, катастроф та стихійного лиха і на випадок переведення цивільного захисту  з мирного на воєнний стан у відповідності з Законом України «Кодекс цивільного захисту України»,  постановою КМ України від 30 жовтня 2013 року  № 841 зі змінами, керуючись   пунктом «б»  підпункту 2  ст.38 та ст.52 Закону України    «Про  місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Створити евакуаційну комісію Красноріченської селищної ради та затвердити склад евакуаційної комісії (додаток № 1 ).

2. Затвердити Положення про евакуаційну комісію Красноріченської селищної ради (додаток № 2).

3. Затвердити функціональні обов’язки особового складу евакуаційної комісії Красноріченської селищної ради (додаток № 3).

4. Затвердити календарний план роботи евакуаційної комісії  Красноріченської селищної ради (додаток № 4).

5. Затвердити  штатно-посадовий список особового складу евакуаційної   комісії Красноріченської селищної ради (додаток № 5).

6. Затвердити перелік основних документів евакуаційної комісії Красноріченської селищної ради (додаток № 6).

7. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Березіна О.О.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на селищного голову Глущенко С.А.

Селищний голова                                                            Сергій ГЛУЩЕНКО