Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (будівлі колишньої Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів)

Дата: 03.03.2021 09:00
Кількість переглядів: 336

УКРАЇНА

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

24 лютого 2021 року                         смт  Красноріченське                                     21

 

Про присвоєння  поштової адреси

об’єкту нерухомого майна

(будівлі колишньої Нововодянської

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів)

        

                                   

     Розглянувши клопотання старости с.Нововодяне Мирошниченко О.М.  від 12.01.2021 року № 02-24/22, з метою впорядкування адресної системи на території Красноріченської селищної ради, відповідно, до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за №1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 р. №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. № 55, рішення Красноріченської селищної ради №7/1 від 29.01.2021 року,  керуючись Тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 27.03.2019 № 367,ст.ст.31,40,59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

1.  Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна комунальної власності – будівлі колишньої Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів: Луганська область, Кремінський район, с.Нововодяне, вул. Центральна буд.22.

2. Рекомендувати власнику Красноріченській селищній раді в особі старости с. Нововодяне Мирошниченко О.М., внести відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

3. Контроль  за  виконанням  даного   рішення  покласти на секретаря виконавчого комітету    Т.І. Несмашну                                                   

Селищний голова                                                          Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано