Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. ____________________________

Дата: 26.02.2021 09:19

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

5 лютого 2021 року                                                                                                          № 8/55

смт. Красноріченське

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

гр. ____________________________

Розглянувши заяву № 09–03/33 від 20.01.2021 р. гр. _____________________, проживаючого за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. __, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у приватну власність, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. ______________________, проживаючого за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. __, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у приватну власність за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. __, примірною площею - 0,2743 га з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишньої Невської сільської ради.
  2. Гр. ______________________ виготовлений проект землеустрою надати на розгляд та затвердження Красноріченській селищній раді.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО