Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про  припинення  права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі 

Дата: 26.02.2021 09:19
Кількість переглядів: 264

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

5 лютого 2021 року                                                                                                          № 8/57

смт. Красноріченське

 

Про  припинення  права оренди

земельної ділянки та розірвання

договору оренди землі 

 

Розглянувши заяву № 28 від 19.01.2021 р. гр. ________________________, проживаючої за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Молодіжна, буд. __, про припинення дії договору оренди землі у зв’язку зі зміною власника об’єктів нерухомого майна, керуючись ст. 12, 120 Земельного кодексу України,  Законом України «Про оренду землі», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Припинити гр. ______________________ право оренди земельної ділянки, у зв’язку з набуттям іншою особою права власності на будівлю, яка розташована на земельній ділянці площею 0,0186 га, кадастровий номер - 4421684100:02:001:0259, наданої для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Шкільна, буд. ___, Кремінського району Луганської області.
  2. Розірвати, за взаємною згодою сторін, договір оренди землі від 16 травня 2013 року, який зареєстрований 01.03.2014 р. в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, серії ЕАХ 325707.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано