Зустрічь представників бізнесу Красноріченської громади та керівництва Красноріченської селищної ради

Дата: 03.03.2021 16:36

02 березня 2021 року відбілася зустрічь представників бізнесу Красноріченської громади та керівництва Красноріченської селищної ради. На зустрічі було обговорено ряд питань про подальшу плідну співпрацю направлену на успішний розвиток громади. Керівництвом Красноріченської селищної ради в особі першого заступника селищного голови Віктора Гребенюка було внесено пропозицію створення координаційної ради з боку представників бізнесу для контролю роботи місцевої влади, за надходженням та витратами податків; створення фермерської громадської організації для вирішення проблем, які стосуються бізнесу на місцевому рівні. Піднімалося питання участі представників бізнесу у проєктах міжнародних організацій. Внесено пропозицію з перегляду своєї життєвої позиції до благоустрою громади; було наголошено на упорядкування документації стосовно земель, які знаходяться у користуванні. А також доведено до відома про те що у кожному селі громади буде створено філію комунального господарства. Зустріч пройшла на високому рівні.