Про затвердження  ставок та пільг із сплати земельного податку  в адміністративних межах Красноріченської селищної ради

Дата: 19.03.2021 15:18

УКРАЇНА                                        ПРОЕКТ

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

____________  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

_____________________ р.             смт Красноріченське                                №

Про затвердження  ставок та пільг із

сплати земельного

податку  в адміністративних межах

Красноріченської селищної ради

Керуючись  абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом  24  частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  на території Красноріченської  селищної  ради:

1) ставки земельного податку згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) обов’язкові елементи зі сплати земельного податку згідно з додатком 3.

2. Рішення   № 38/2 від 15.06.2020 року Красноріченської селищної ради «Про затвердження  ставок земельного податку  в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2021 рік», рішення двадцять восьмої сесії Невської сільської ради № 01 від 26.06.2019 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік по Невській сільській раді», рішення Нововодянської сільської ради №1 від 25.06.2020 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік по Нововодянській сільській раді», рішення №43/2 від 26.06.2020 р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку по Макеївській сільській раді на 2021 рік» визнати такими, що втратили чинність .

3. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

4. Рішення набирає чинності  з 01.01.2022 року.

5. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Селищний голова                                                Сергій ГЛУЩЕНКО

Аналіз