ПОРЯДОК ДЕННИЙ 10 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ 26.03.2021 р.  об  11-00

Дата: 24.03.2021 15:52

10 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

26.03.2021 р.  об  11-00

ДОПОВІДАЧ

1

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області на 2021 р.

2

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік.

3

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» на 2021 рік.

4

Про внесення змін до  штатних розписів на 2021 рік.

5

Про перерахування залишків коштів

6

Про безоплатне прийняття на баланс майна для використання Відділом ЦНАП

7

Про внесення змін до бюджету Красноріченської селищної територіальної громади на 2021 рік.

8

Про безкоштовне прийняття майна з балансу Відділу освіти

Кремінської РДА на баланс Красноріченської селищної

ради та    затвердження акту приймання-передачі бюджетних установ Макіївської гімназії Кремінської районної ради Луганської області, Невської гімназії Кремінської районної ради Луганської області, Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області(безоплатної передачі)