Дата: 24.03.2021 16:11

23 березня 2021 року у місті Кремінна відбувся відкритий чемпіонат Кремінської ДЮСШ з міні-футболу серед команд які складались з учасників 2003-2005 р.н.,  2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н., 2010 р.н. та молодше, особистих та командних змагань з настільного тенісу.

Команду Красноріченської ТГ представляли: Якунін Максим, Красій Ярослав, Чайка Іван, Наталушко Денис, Федотенко Владислав, Задирака Олександр, Олійник Антон, які прийняли участь у чемпіонаті з міні-футболу та стали переможцями, показавши високу майстерність та професіоналізм. Всі представники команди були особисто нагороджені грамотами за зайняте І місце Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Кремінської ТГ. Кращим гравцем було визнано Якуніна Максима який забив найбільшу кількість голів.

Щиро вітаємо наших переможців, бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях.