Про створення комісії щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Дата: 24.03.2021 16:20

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

16 березня 2021 року                   смт  Красноріченське                                                № 26

Відповідно до статей 12, 156, 157, 206, 211 Земельного Кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року №522 «Про внесення змін до Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Створити комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам згідно додатку 1.

2. У разі, коли збитки заподіяні погіршенням якості земель або приведенням їх у непридатність для використання за цільовим призначенням, до складу комісії головою комісії включаються також представники територіальних органів Держсільгоспінспекції, санітарно-епідеміологічних і природоохоронних органів.

3. Затвердити Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам згідно додатку 2.

4. Затвердити форму акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам згідно додатку 3.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову С.Глущенка.

Селищний голова                                                 Сергій ГЛУЩЕНКО