Про проведення  на території Красноріченської селищної ради щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  та Всеукраїнського Дня благоустрою

Дата: 24.03.2021 16:26

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

16 березня 2021 року                   смт  Красноріченське                                       № 32

Про проведення  на території Красноріченської

селищної ради щорічної Всеукраїнської акції

«За чисте довкілля»  та Всеукраїнського Дня благоустрою

На виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів», з метою підтримки благоустрою території населених пунктів Красноріченської селищної ради, покращення санітарного стану , створення умов, сприятливих  для  життєдіяльності людини, керуючись статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком Красноріченської селищної  ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести на території Красноріченської селищної територіальної громади протягом квітня - травня 2021 року щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та День благоустрою.

2. Затвердити заходи з благоустрою на території Красноріченської селищної територіальної громади на 2021 рік (Додаток).

3. Довести до відома керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі щодо проведення санітарного прибирання та благоустрою прилеглих та закріплених за ними територій.

4. Активізувати роботу адміністративної комісії в питанні притягнення порушників санітарного стану до адміністративної відповідальності.

5. Направити листи керівникам об’єктів торгівлі щодо утримання обслуговуючої прилеглої території в належному санітарному стані.

6. Висвітлити на офіційному сайті Красноріченської селищної ради  про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови Гребенюка В. В.

Селищний голова                                                                             Сергій ГЛУЩЕНКО