ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 02.04.2021 р. о 09-00

Дата: 31.03.2021 16:00

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ДОПОВІДАЧ

1

Про внесення змін до складу координаційної ради з питань сімейної, гендерної, демографічної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми при Красноріченській селищній раді.

2

Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дітей при Красноріченській селищній раді.

3

Про призначення піклувальника  над дітьми – сиротами.

4

Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку

5

Про внесення змін до складу комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла

та  приміщення для розвитку  сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, осіб з їх числа.

6

Про забезпечення позачерговим житлом дитину - сироту,

по досягненню нею повноліття.

7

Про забезпечення позачерговим житлом дитину - сироту, ______________________________ по досягненню нею повноліття.

8

Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню.

Несмашна Т.І..

9

Про присвоєння адреси нежитловому приміщенню с.Макіївка.

Несмашна Т.І..

10

Про затвердження переліку закріплення територій по Красноріченській селищній територіальній громаді на 2021 рік для боротьби з бур’янами та утримання територій в належному стані.

11

Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

12