Про  внесення  змін  до    Програми розвитку надання соціальних послуг у    Красноріченській селищній територіальній  громаді   на  2021 рік

Дата: 16.03.2021 08:23

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

«26» лютого  2021  року                                                                  №9/9

Про  внесення  змін  до

Програми розвитку надання соціальних послуг у

Красноріченській селищній територіальній  громаді

на  2021 рік

З метою допомоги у вирішенні нагальних питань найуразливішим верствам населення в територіальній громаді, заслухавши  інформацію  селищного  голови  Глущенко  Сергія, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 26, 59, 73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Паспорт  Програми  розвитку надання соціальних послуг у Красноріченській об’єднаній територіальній громаді на  2021 рік  викласти  в  новій  редакції. (Додаток 1).
  2.  Напрями діяльності та заходи Програми  розвитку надання соціальних послуг у Красноріченській об’єднаній територіальній громаді на  2021 рік  викласти  в  новій  редакції. (Додаток 2).

3. Фінансовому відділу  Красноріченської  селищної  ради  передбачити  кошти  на   фінансування  Програми розвитку надання соціальних послуг у Красноріченській селищній територіальній громаді на  2021 рік.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                   Сергій  ГЛУЩЕНКО