Про безкоштовну передачу  Багатофункціонального Принтеру SCX – 4300 SAMSUNG б/у на баланс  КП  «Бараниківське  сількомунгосп»

Дата: 16.03.2021 08:26

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

«26» лютого   2021  року                                                                  №9/

смт Красноріченське

Про безкоштовну передачу  Багатофункціонального

Принтеру SCX – 4300 SAMSUNG б/у

на баланс  КП  «Бараниківське  сількомунгосп»

Розглянувши лист  директора  КП „Бараниківський сіль комунгосп”   Нікітенко О.І.  вхід № 02-24/83 від 14.03.2017 року  про передачу з балансу Бараниківської  сільської  ради   на  баланс   КП  «Бараниківське  сіль комунгосп»    Принтеру SCX – 4300 SAMSUNG б/у  в  кількості 1 шт., керуючись  п.  5  ст..  60  Закону України  „Про  місцеве  самоврядування  в Україні”

Красноріченська селищна   рада

В и р і ш и л а  :

1. Передати  безкоштовно  з балансу  Красноріченської  селищної  ради  на баланс         КП «Бараниківське  сіль комунгосп»  основні  засоби,  а  саме:

-  Принтеру SCX – 4300 SAMSUNG б/у  в  кількості 1шт,  балансовою  вартістю  2 000,00  грн,  остаточною  вартістю 0,00  грн.

2. Бухгалтерії  організацій   оформити  акти  прийому  передачі  та  зробити  відповідні  бухгалтерські  проводки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                                   Сергій  ГЛУЩЕНКО