Про затвердження Програми охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Красноріченської селищної територіальної громади

Дата: 16.03.2021 08:32

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

26 лютого 2021 року                        смт Красноріченське                                         №  9/15

Про затвердження Програми

охорони та збереження пам’яток

культурної спадщини Красноріченської

селищної територіальної громади

З метою створення більш сприятливих умов для розвитку сфери охорони культурної спадщини, соціально-економічного, культурного та духовного розвитку територіальної громади, керуючись п.2 ст.6 Закону України «Про охорону культурної спадщини», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Красноріченської селищної територіальної громади .
  2. Визначити КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» спеціально уповноваженим органом охорони культурної спадщини, що буде здійснювати функції з охорони культурної спадщини на території Красноріченської селищної територіальної громади.
  3. Затвердити Перелік об’єктів культурної спадщини які знаходяться на території Краноріченської селищної ради.
  4. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну   комісію з  питань   бюджету, фінансів,соціально економічного розвитку, малого  і  середнього  бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту  та  комунального  господарства.

Селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО