Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянам

Дата: 15.03.2021 10:54

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/31

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою, щодо відведення

земельної ділянки в оренду

для городництва громадянам

Розглянувши колективне звернення № 09-03/91 від 09.02.2021 р., громадян про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва та подальшої передачі в оренду, керуючись   ст. 12, 36, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приблизною площею  - 6,0000 га для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради, яка розташована в межах с. Бараниківка, з подальшою передачею у користування на умовах оренди.
  2. Громадянам протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО