Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. __ гр. _____________________________,

Дата: 15.03.2021 10:55
Кількість переглядів: 110

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/35

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

за адресою: с. Новоолександрівка,

вул. Дружби, буд. __

гр. _____________________________,

гр. _____________________________ та

гр. _____________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/90 від 09.02.2021 р., гр. _____________________________, гр. _____________________________ та гр. _____________________________, зареєстрованих за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. __, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. __, загальною площею – 0,2500 га, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати гр. _____________________________, _____________________________ та гр. _____________________________, зареєстрованих за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. __, дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. __, загальною площею – 0,2500 га, в тому числі: для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею – 0,2500 га.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано