Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. __ гр. _____________________________

Дата: 15.03.2021 11:03
Кількість переглядів: 89

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/48

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

за адресою: смт. Красноріченське,

вул. Привітна, буд. __

гр. _____________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/57 від 02.02.2021 р., гр. _____________________________, зареєстрованого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. __, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, __, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _____________________________, зареєстрованого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. __, загальною площею – 0,1203 га, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. __.
  2. Передати безкоштовно у приватну власність гр. _____________________________, земельну ділянку площею 0,1203 га, кадастровий номер 4421655400:30:001:0939, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради, за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. __.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано