Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення особистого селянського господарства гр. _____________________________ та гр. ___________

Дата: 15.03.2021 11:50
Кількість переглядів: 175

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/76

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

для подальшої передачі в оренду для ведення

особистого селянського господарства

гр. _____________________________ та

гр. _____________________________

 

            Розглянувши заяву № 09-03/94 від 11.02.2021 р. гр. _____________________________ та гр. _____________________________, зареєстрованих за адресою: с. Бараниківка, кв. Гагаріна, буд. 1, кв. __, про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі в оренду, керуючись  ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про оренду землі», постановою КМУ від 05.06.2019р. № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. _____________________________ та гр. _____________________________, зареєстрованих за адресою: с. Бараниківка, кв. Гагаріна, буд. 1,кв. __, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею - 4,0000 га (під господарськими будівлями та дворами колишнього КСП «Роздольне») за рахунок земель сільськогосподарського призначення, в межах населеного пункту с. Бараниківка.
  2. Гр. _____________________________ та гр. _____________________________ протягом року виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано