Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для ведення особистого селянського господарства гр. _____________________________ та гр. _____________________________

Дата: 15.03.2021 11:51
Кількість переглядів: 160

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/77

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для подальшої

передачі в оренду для ведення

особистого селянського господарства

гр. _____________________________ та

гр. _____________________________

 

            Розглянувши заяву № 09-03/93 від 11.02.2021 р. гр. _____________________________ та гр. _____________________________, зареєстрованих за адресою: с. Бараниківка, вул. Мирна, буд. __, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі в оренду, керуючись  ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. _____________________________ та гр. _____________________________, зареєстрованих за адресою: с. Бараниківка, вул. Мирна, буд. __, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 4421680200:09:001:0063, для подальшої передачі в оренду, примірною площею - 4,0000 га, з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності, за межами населеного пункту, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді.
  2. Гр. _____________________________ та гр. _____________________________ протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано