Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для подальшої передачі в оренду під будівлями механоскладального цеху за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна, буд. 7 гр.

Дата: 15.03.2021 11:53
Кількість переглядів: 92

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/80

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

для подальшої передачі в оренду під будівлями

механоскладального цеху за адресою:

смт. Красноріченське, вул. Центральна, буд. 7

гр. Тюкало Сергію Михайловичу

 

Розглянувши заяву № 09-03/56 від 13.02.2021 р., гр. Тюкала Сергія Михайловичаа, зареєстрованого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. 32, щодо надання дозволу на розроблення землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду під будівлями механоскладського цеху, приблизною площею 0,0956 га, який розташований за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна, буд. 7, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. Тюкало Сергію Михайловичу, зареєстрованого за адресою: смт. Красноріченське, вул. Привітна, буд. 32, на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки приблизною площею – 0,0956 га, із земель промисловості під будівлями механоскладського цеху, який розташований за адресою: смт. Красноріченське, вул. Центральна, буд. 7, для подальшої передачі в оренду.
  2. Громадянину  Тюкало Сергію Михайловичу протягом року виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології, та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                   Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано