Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі  в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під обє’ктами нерухомого майна за адресою: с. Невське, вул. Яроц

Дата: 15.03.2021 11:55
Кількість переглядів: 144

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/82

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для подальшої передачі

 в оренду для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

під обє’ктами нерухомого майна

за адресою: с. Невське, вул. Яроцького, буд. 2

ФГ «Мечта»

 

            Розглянувши заяву № 09-03/39 від 25.01.2021 р., ФГ «Мечта», в особі голови Рябчука Сергія Михайловича, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, під об’єктами нерухомого майна «Будівлі та споруди «Склад бригади № 1»» за адресою: с. Невське, вул. Яроцького, буд. 2, для подальшої передачі в оренду, керуючись  ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл ФГ «Мечта», в особі голови Рябчука Сергія Михайловича, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду, примірною площею - 0,3500 га, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишньої Невської сільської ради, за адресою: с. Невське, вул. Яроцького, буд. 2.
  2. ФГ «Мечта», в особі голови Рябчука Сергія Михайловича, протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано