Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Шкільна, __ гр. _____________________________

Дата: 15.03.2021 11:57
Кількість переглядів: 71

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

26 лютого 2021 року                         смт. Красноріченське                                   № 9/85

 

Про передачу в оренду земельної

ділянки для будівництва та

обслуговування будівель торгівлі

за адресою: с. Новоолександрівка,

вул. Шкільна, __

гр. _____________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/29 від 20.01.2021 р., гр. _____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Садова, буд. __, щодо надання земельної ділянки в оренду для будівництва та  обслуговування будівель торгівлі у зв’язку з договором куплі - продажу, керуючись  ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

    1. Передати гр. _____________________________ земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови, кадастровий номер 4421684100:02:001:0259, площею 0,0186 га, розташованої за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Шкільна, __, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду терміном на 7 (сім)  років з орендною платою 11 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
    2.  Громадянці _____________________________:
  1. протягом місяця заключити договір оренди;
  2. приступити до використання земельної ділянки після укладання договору оренди  землі та його державної реєстрації;  
  3. забезпечити ефективне використання землі відповідно до цільового призначення та умов надання, здійснювати комплекс заходів щодо охорони землі, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, своєчасно сплачувати орендну плату. 
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано