Про звіт директора Комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарства»

Дата: 16.04.2021 14:12

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА  СЕСІЯ

26 березня 2021 року                        смт Красноріченське                                         №  10/2

Про звіт директора Комунального підприємства

«Бараниківське сільське комунальне господарства»

Заслухавши звіт директора  Комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарства» Нікітенко О.І. про використання фінансової підтримки наданою Красноріченською селищною радою, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора  Комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарства» Нікітенко О.І. про використання фінансової підтримки наданою Красноріченською селищною радою прийняти до відома (звіт додається) .

2. Директору О.Нікітенко підготувати План розвитку Комунального підприємства «Бараниківське сільське комунальне господарство» щодо зменшення заборгованості.

3. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну   комісію з  питань  законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

Красноріченський селищний голова                                         Сергій ГЛУЩЕНКО