Про затвердження проектно –кошторисної документації на проект «Капітальний ремонт мереж системи водопостачання по вул. Цвіточна, Шевченко, Стадіонна в с. Бараниківка Луганської обл.»

Дата: 16.04.2021 14:22

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА  СЕСІЯ

26 березня 2021 року                        смт Красноріченське                                         №  10/8

Про затвердження проектно –кошторисної

документації на проект «Капітальний ремонт

мереж системи водопостачання по вул. Цвіточна,

Шевченко, Стадіонна в с. Бараниківка Луганської обл.»

З  метою  належного утримання  майна, що належить до спільної власності територіальної громади  смт  Красноріченське ,керуючись  ст.25, ст.26 , п.5 ст.60 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проектно кошторисну документацію на проект:

- «Капітальний ремонт мереж системи водопостачання по вул.Цвіточна, Шевченко, Стадіонна в с. Бараниківка Луганської обл.» в сумі  548,212тис. грн. (п’ятсот сорок вісім тисяч двісті дванадцять гривень 00 коп.)

2. Зобов’язати селищного голову  Глущенка С.А. заключити договір на виконання робіт  по проекту  «Капітальний ремонт мереж системи водопостачання по вул.Цвіточна, Шевченко, Стадіонна в с. Бараниківка Луганської обл.»  з організаціями переможцями після проведення процедури закупівлі товарів робіт та послуг за бюджетні кошти.

3.  Виділити кошти   на виконання відповідних робіт.

4.  Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію з питань з питань бюджету,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

Красноріченський селищний голова                                         Сергій ГЛУЩЕНКО