Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про створення структурного підрозділу «Група по господарчому обслуговуванні закладів освіти, культури, молоді та спорту»

Дата: 16.04.2021 14:31
Кількість переглядів: 66

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

 

26 березня 2021 рік                                                                                          №10/15

 

Про створення структурного підрозділу

«Група по господарчому обслуговуванні

закладів освіти, культури, молоді та спорту»

 

         Керуючись п1, п4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою швидкого реагування на аварійні ситуації та проведення ремонтних робіт систем опалення, каналізації, електрозабезпечення, електрообладнання, обладнання закладів освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради, Красноріченська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Створити у відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради структурний підрозділ «Група по господарчому обслуговуванні закладів освіти, культури, молоді та спорту».

1.1. Затвердити положення про структурний підрозділ «Група по господарчому обслуговуванні закладів освіти, культури, молоді та спорту».(додаток 1)

1.2. Ввести посади : начальник структурного підрозділу «Група по господарчому обслуговуванні закладів освіти, культури, молоді та спорту» 1 ставка; електрик 0,5 ставки.

2. Затвердити штатний розпис структурного підрозділу «Група по господарчому обслуговуванні закладів освіти, культури, молоді та спорту».(додаток 2)

3. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури та комунального господарства.

 

 

 

Селищний голова                                                               Сергій ГЛУЩЕНКО

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано