Про погодження умов Меморандуму про співпрацю та партнерство

Дата: 16.04.2021 14:32

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА  СЕСІЯ

26 березня 2021 року                        смт Красноріченське                                         №  10/16

Про погодження умов Меморандуму

про співпрацю та партнерство

Розглянувши проект Меморандуму про співпрацю та партнерство між Сватівською районною радою, Сватівською районної державною адміністрацією, Сватівською міською радою, Белокуракінською селищною радою, Коломийчиською сільською радою, Лозно-Олександрівською селищною радою, Нижньодуванською селищною радою, Троїцькою селищною радою та Красноріченською селищною радою, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити умови Меморандуму про співпрацю та партнерство між Сватівською районною радою, Сватівською районної державною адміністрацією, Сватівською міською радою, Белокуракінською селищною радою, Коломийчиською сільською радою, Лозно-Олександрівською селищною радою, Нижньодуванською селищною радою, Троїцькою селищною радою та Красноріченською селищною радою в запропонованій редакції (додається).

2. Уповноважити селищного голову С.Глущенка на підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Сватівською районною радою, Сватівською районної державною адміністрацією, Сватівською міською радою, Белокуракінською селищною радою, Коломийчиською сільською радою, Лозно-Олександрівською селищною радою, Нижньодуванською селищною радою, Троїцькою селищною радою та Красноріченською селищною радою.

3. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну   комісію з  питань   законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

Красноріченський селищний голова                                         Сергій ГЛУЩЕНКО