Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Красноріченської селищної ради

Дата: 16.04.2021 14:33

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

26 березня 2021 р.                      смт Красноріченське                                      № 10/148

Про внесення змін до персонального складу

виконавчого комітету Красноріченської селищної ради

Розглянувши заяву Коломайка Олександра, який звернувся з проханням вивести його зі складу виконавчого комітету, керуючись підпунктом 5 пункту 1 статті 26, статтею 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вивести зі складу виконавчого комітету Красноріченської селищної ради – КОЛОМАЙКО Олександра (за сімейними обставинами).

2. Ввести до персонального складу виконавчого комітету Красноріченської селищної ради – ЦИБУЛЮ Андрія.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту.

КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                  Сергій ГЛУЩЕНКО