Базове відстеження регуляторного акту, а саме проекту рішення Красноріченської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної ради .»

Дата: 21.04.2021 15:51

Базове відстеження регуляторного акту, а саме проекту рішення Красноріченської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної ради»