Про призначення піклувальника над дітьми - сиротами

Дата: 07.05.2021 08:32

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

01 квітня 2021 року                         смт  Красноріченське                                   № 37

Про призначення піклувальника

над дітьми - сиротами

Розглянувши заяву гр. __________________________ року  народження, який проживає за адресою: вул. Яроцького, ____,смт. с. Невське, Кремінський район, Луганська область, про призначення його піклувальником над неповнолітнім племінником _________________ року народження, та неповнолітньою племінницею __________________ року народження, встановлено наступне.

Мати дітей  - _______________ померла ___________ 2016 року (свідоцтво про смерть _________________________, видане ______________ 2016 року виконавчим комітетом Невської сільської ради ради Кремінського району Луганської області).

Батько – _________________ помер _______________ 2007 року ( свідоцтво про смерть _____________, видане _________________ 2007 року виконавчим комітетом Невської сільської ради Кремінського району Луганської області).

Розпорядженням голови Кремінської районної державної адміністрації Луганської області _____________________ р.н., надано статус дитини – сироти (Розпорядження № 245 від 27.05.2016 р.).

Розпорядженням голови Кремінської районної державної адміністрації Луганської області _________________ р.н., надано статус дитини – сироти (Розпорядження № 246 від 27.05.2016 р.).

На даний час неповнолітній ________________________ року народження, та неповнолітня __________________________ року народження, проживають разом зі своїм дядьком, ________________ року народження, та його дружиною, ________________________ року народження, за адресою: вул. Яроцького,_____, с. Невське, Кремінський район, Луганська область.

Стосунки гр. _____________________ року народження, з неповнолітнім _____________________ року народження, та неповнолітньою ______________ року, дружні та щирі.

Надані документи, стан здоров’я, матеріально-побутові умови проживання заявника свідчать про можливість встановлення опіки над неповнолітньою _____________________ року народження, та неповнолітнім _____________________ року народження, керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статтями 243, 244 Сімейного Кодексу України, статтями 58, 61-63 Цивільного Кодексу України,  статтею  24 Закону України «Про охорону дитинства»,  пунктами 35, 37-40  Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» від 24.09.2008 року за № 866 та за поданням служби у справах дітей, виконавчий комітет Красноріченської  селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Призначити громадянина ______________________________ року народження, піклувальником над неповнолітнім ___________________ року народження, та неповнолітньою _____________________ року народження.

2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Ірину БЕЗЛЮДЬКО.

Селищний голова                                                 Сергій ГЛУЩЕНКО