6 травня голова райдержадміністрації Олег Клименчуков взяв участь в онлайн-нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов

Дата: 07.05.2021 13:36
Кількість переглядів: 2086

Темою обговорення було питання продажу в торгових об’єктах та об’єктах громадського харчування алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України.

За результатами наради голова райдержадміністрації надав доручення підготувати листи головам місцевих рад Сватівського району з пропозицією прийняття рішень про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям на підпорядкованих територіях.