Про передачу комунального майна з  балансу  Красноріченської  селищної  ради  на баланс та в оперативне управління Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради

Дата: 12.05.2021 11:37

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА  СЕСІЯ

«23» квітня   2021  року                                                                  №11/4

смт Красноріченське

Про передачу комунального майна

з  балансу  Красноріченської  селищної  ради

на баланс та в оперативне управління

Відділу освіти, культури, молоді та спорту

виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради

З  метою  ефективного  використання  майна на підставі ст. ст. 78, 137 Господарського кодексу України, керуючись ст. ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Закріпити за Відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради  на праві господарського відання майно, яке перебуває у комунальній власності Красноріченської селищної ради згідно додатку №1,2,3,4 до цього рішення.

2. Передати безоплатно з балансу Красноріченської  селищної ради на баланс Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого  комітету  Красноріченської  селищної  ради  майно згідно додатку №1,2,3,4  до цього рішення.

3. Селищному  голові  створити  комісію  для  передачі  зазначеного  майна  в  додатку №1,2,3,4.

4. Комісії  здійснити передачу зазначеного у п.1 майна та оформити відповідними документами згідно чинного законодавства. Підписані акти приймання-передачі подати на затвердження селищному голові в місячний термін.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Сергій  ГЛУЩЕНКО