Про виділення матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву

Дата: 12.05.2021 11:42

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА  СЕСІЯ

«23» квітня  2021  року                                                                  №11/7

Про виділення матеріальних

цінностей з місцевого

матеріального резерву

З метою організації  роботи  щодо  забезпечення  пожежної  безпеки  на  території  громади  під  час  весняно-літнього  пожежонебезпечного  періоду  2021  року, для здійснення пожежогасіння на  території  Красноріченської  селищної  територіальної  громади,  згідно  листа  Начальника  ДПРЧ-21  Головного  управління  ДСНС  України  у  Луганській  області  вхідна №02-22/469  від  13.04.2021 р.  та  Красноріченської  селищної  ради від 24.12.2020 року № 5/10 «Про затвердження  цільової  соціальної  програми  розвитку  цивільного  захисту  Красноріченської  територіальної  громади  на  2021  рік» керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Красноріченська  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Красноріченські  селищній  раді   виділити з місцевого матеріального резерву  ДПРЧ-21 ГУ ДСНС України в Луганській області:

- бензин А-92 - 506 літрів.

2. За результатами проведених робіт, впродовж 30 днів після їх виконання, подати звіт про цільове використання виділених пально-мастильних матеріалів:

- ДПРЧ-21 ГУ ДСНС України в Луганській області до бухгалтерії  Красноріченської  селищної  ради.

3. Контроль за використанням пально-мастильних матеріалів за цільовим призначенням покласти на начальника  ДПРЧ-21  Головного  управління  ДСНС  України  у  Луганській  області  (Плесак В.).

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                             Сергій  ГЛУЩЕНКО