Святковий концерт

Дата: 12.05.2021 15:33

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні 1941-1945 років.

Ми з вдячністю схиляємо голови перед людьми, які поклали своє життя за наше майбутнє.

7 травня у Красноріченському Будинку Культури пройшов святковий концерт присвячений вшануванню пам'яті воїнам загиблим у Другій Світовій Війні. Голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клеменчуков привітав жителів громади з цим святом, побажав всім присутнім здоров'я, миру, благополуччя та злагоди.