Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про перехід функціонування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) «СОНЕЧКО» на одну різновікову групу

Дата: 12.05.2021 16:04
Кількість переглядів: 203

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

 РІШЕННЯ 

 

23 квітня 2021 року                       смт .Красноріченське                                        № 11/13

 

Про перехід функціонування

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(ЯСЛА-САДОК) «СОНЕЧКО» на

одну різновікову групу

 

         Керуючись пунктом 2 ст 14 Закону Україну «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 №305 з метою встановлення нормативної наповнюваності мережі груп дошкільного навчального закладу, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Красноріченська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Закрити 1 групу для дітей дошкільного віку в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) «СОНЕЧКО» з 008.2021 року.
    1. Директору КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) «СОНЕЧКО» Кравченко Антоніні Володимирівні привести штатний розпис у відповідність до встановлених нормативів.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

 

 

Селищний голова                                                               Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано