ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 12.05.2021 р. о 14-00

Дата: 11.05.2021 16:12

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

ДОПОВІДАЧ

1

Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку

2

Про взяття на квартирний облік  дитину, позбавлену батьківського піклування,_______________________ р.н.

3

4

Про присвоєння адреси нежитловому приміщенню с.Макіївка.

5

Про виплату допомоги на поховання померлого гр. Мордиги Анатолія Семеновича

6

Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та викоритання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна  у комунальну власність Красноріченської селищної ради.

Глущенко С.А.

7

Про присвоєння поштової адреси ГО «Нововодянська громадська організація»

8

Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню.

9

Глущенко С.А.