Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва гр. __________________________

Дата: 18.05.2021 14:58
Кількість переглядів: 81

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/25

 

Про надання  дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення городництва

гр. __________________________

 

            Розглянувши заяву № 09-03/5/99 від 17.03.2021 р. гр. Бухтіярова Олександра Миколайовича, зареєстрованого за адресою: с. Нововодяне, вул. Центральна, буд. --, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для подальшої передачі в оренду, із цільовим призначенням: для ведення городництва в контурі поля № 520, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати гр. __________________________, зареєстрованого за адресою: с. Нововодяне, вул. Центральна, буд. --, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду площею – 0,5000 га, з цільовим призначенням: для ведення городництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Нововодянської сільської ради, в контурі № 520.
  2. Гр. __________________________ протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано