Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. -- гр. __________________________

Дата: 18.05.2021 14:59
Кількість переглядів: 94

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/26

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

за адресою: с. Новоолександрівка,

вул. Дружби, буд. --

гр. __________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/259 від 24.03.2021 р. гр. __________________________, зареєстрованої за адресою: м. Рубіжне, вул. Кірова, буд. --, кв. --, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. 25, загальною площею 0,5000 га, у тому числі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, та для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Відмовити гр. __________________________, зареєстрованої за адресою: м. Рубіжне, вул. Кірова, буд. --, кв. --, у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, із земель житлової та громадської забудови Красноріченської селищної ради Новоолександрівського старостинського округу, за адресою:  с. Новоолександрівка, вул. Дружби, буд. 25, у зв’язку з невідповідністю технічного паспорту на житловий будинок, а саме: незмінено власника житлового будинку та у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,2500 га, із земель сільськогосподарського призначення,у зв’язку з тим, що відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій» при формуванні нової земельної ділянки виготовляється проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано