Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про внесення змін до рішення 9 сесії Красноріченської селищної ради 8 скликання № 9/64 від 26.02.2021 р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за а

Дата: 18.05.2021 15:00
Кількість переглядів: 77

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/29

 

Про внесення змін до рішення 9 сесії

Красноріченської селищної ради

8 скликання № 9/64 від 26.02.2021 р.

«Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) за адресою:

с. Невське, вул. Центральна, буд. --

гр. __________________________ та

гр. __________________________»

 

Заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Юлії ГРИЦЕНКО, про необхідність внесення змін до рішення 9 сесії 8 скликання Красноріченської селищної ради № 9/64, з метою дотримання чинного законодавства, керуючись ст. 12, 116, 118, 122  Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до рішення 9 сесії Красноріченської селищної ради № 9/64 від 26.02.2021 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. --, гр. __________________________ та гр. __________________________», а саме:
    1.   Пункт 2 викласти у наступній редакції:

«Передати безкоштовно у спільну часткову власність ½ земельної ділянки гр. __________________________ та ½ земельної ділянки гр. __________________________, площею 0,2500 га, кадастровий номер 4421683200:07:001:0397, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Невської сільської ради, за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. --»

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології, та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                   Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано