Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. -- гр. __________________________

Дата: 18.05.2021 15:03
Кількість переглядів: 136

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/34

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) за адресою:

с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. --

гр. __________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/3/52 від 01.04.2021 р. гр. __________________________, зареєстрованої за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. --, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. 15, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. __________________________, зареєстрованої за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. --, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею – 0,2500 га, за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. 15.
  2. Передати безкоштовно у приватну власність гр. __________________________, зареєстрованої за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. --, земельну ділянку площею 0,2500 га, кадастровий номер 4421682200:09:001:0044, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Макіївської сільської ради, за адресою: с. Макіївка, вул. Шкільна, буд. --.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано