Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для городництва гр. __________________________

Дата: 18.05.2021 15:05
Кількість переглядів: 199

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/39

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для подальшої передачі

в оренду для городництва

гр. __________________________

 

            Розглянувши заяву № 09 – 03/4/31 від 31.03.2021 р. гр. __________________________, зареєстрованого за адресою: с. Невське, пров. Молодіжний, буд. --, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7000 га, в контурі поля № 288, з цільовим призначенням: для городництва, для подальшої передачі в оренду, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. __________________________, зареєстрованого за адресою: с. Невське, пров. Молодіжний, буд. --, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для подальшої передачі в оренду, примірною площею - 1,7000 га, в контурі поля № 288, з цільовим призначенням: для городництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради, за межами населеного пункту, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишній Невській сільській раді.
  2. Гр. __________________________ протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано