Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для городництва за адресою: с. Нововодяне, вул. Новоселівська гр. ____________________________

Дата: 18.05.2021 16:06
Кількість переглядів: 115

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/48

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

для подальшої передачі в оренду для

городництва за адресою:

с. Нововодяне, вул. Новоселівська

гр. ____________________________

 

Розглянувши заяви № 09-03/5/100 від 18.03.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Нововодяне, вул. Новоселівська, буд. --, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва площею 0,3000 га, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, для подальшої передачі в оренду, керуючись ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду для городництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишній Нововодянській сільській раді, за адресою: с. Нововодяне, вул. Новоселівська.
  2. Передати гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Нововодяне, вул. Новоселівська, буд. --, в оренду терміном на 10 (десять) років земельну ділянку площею 0,3000 га, кадастровий номер 4421684500:05:001:0343, для городництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Нововодянській сільській раді, за адресою: с. Нововодяне, вул. Новоселівська.
  3. Громадянці ____________________________:

- приступити до використання земельної ділянки після укладання договору оренди землі та його державної реєстрації;

- забезпечити ефективне використання землі відповідно до цільового призначення та умов надання, здійснювати комплекс заходів щодо охорони землі, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, своєчасно сплачувати орендну плату.  

4. На протязі місяця заключити договір оренди.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                   Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано