Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання в оренду земельної ділянки для утримання та обслуговування нерухомого майна (кафе – бару та перукарні) за адресою: смт Красноріченське, вул. Калинова, буд. 1, та для утримання та обслуговування нерухомого майна (кафе – бару) за адре

Дата: 18.05.2021 16:12
Кількість переглядів: 85

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/60

 

Про надання в оренду земельної ділянки

для утримання та обслуговування

нерухомого майна (кафе – бару та перукарні)

за адресою: смт Красноріченське,

вул. Калинова, буд. 1, та для утримання та

обслуговування нерухомого майна (кафе – бару)

за адресою: смт Красноріченське, вул. Калинова, буд. 1 А,

гр. Передрію Сергію Вікторовичу

 

Заслухавши інформацію спеціаліста І категорії Красноріченської селищної ради Юлії ГРИЦЕНКО про надання в оренду земельної ділянки та заключення договору оренди на земельні ділянки із цільовим призначенням: для утримання та обслуговування нерухомого майна (кафе – бару та перукарні), із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради, з Передрій Сергієм Вікторовичем, так як договір від 28.02.2017 р. заключний з Пістрою Світланою Семенівною, попереднім власником нежитлової будівлі, розірвано додатковою угодою від 06.04.2021 р., враховуючи заяву № 09-03/199 від 05.03.2021 р. гр. Передрія Сергія Вікторовича, зареєстрованого за адресою: смт Красноріченське, вул. Набережна, буд. 42, про передачу в оренду земельної ділянки під нерухомим майном (кафе –бару та перукарні), у зв’язку з договором купівлі – продажу, яка розташована за адресою: смт Красноріченське, вул. Калинова, буд. 1 А, керуючись ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

 В И Р І Ш И Л А:

 

    1. Передати в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років гр. Передрію Сергію Вікторовичу, зареєстрованого за адресою: смт Красноріченське, вул. Набережна, буд. 42, земельну ділянку, яка розташована за адресою: смт Красноріченське, вул. Калинова, буд. 1 А, площею 0,0472 га, кадастровий номер 4421655400:30:001:0855, для утримання та обслуговування нерухомого майна (кафе – бару та перукарні), із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради та земельну ділянку, яка розташована за адресою: смт Красноріченське, вул. Калинова, буд. 1, площею 0,1260 га, кадастровий номер  4421655400:30:001:0856, для утримання та обслуговування нерухомого майна (кафе – бару), із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Красноріченської селищної ради.

2. Рішення сесії Красноріченської селищної ради № 10/103 від 26.03.2021 р. вважати таким, що втратило чинність

  1. Громадянину  Передрію Сергію Вікторовичу:
    • приступити до використання земельної ділянки після укладання договору оренди землі та його державної реєстрації;
    • забезпечити ефективне використання землі відповідно до цільового призначення та умов надання, здійснювати комплекс заходів щодо охорони землі, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, своєчасно сплачувати орендну плату.  
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано