Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом для подальшої передачі в оренду гр. ____________________________

Дата: 18.05.2021 16:13
Кількість переглядів: 121

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДЕСЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/63

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

єдиним масивом для подальшої передачі

в оренду гр. ____________________________

 

Розглянувши заяву № 09-03/4/37 від 06.04.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. --, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки ріллі площею 2,2200 га, в натурі (на місцевості) в рахунок земельної частки (паю) з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель сільськогосподарського призначення колишнього КСП «Свердлова» для подальшої передачі в оренду до моменту витребування, керуючись ст. 12, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

 

  1. Виготовити технічну документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом, угіддя – солончаки, приблизною площею – 2,2200 га, із земель колишнього КСП «Свердлова», як землі запасу (код КВЦПЗ 16.00), яка за даними Державного земельного кадастру враховується за межами населених пунктів на території Красноріченської селищної ради, із земель які відповідно до ч. 4 ст. 7 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» не підлягають розподілу між власниками земельних часток (паїв) та підлягають передачі у комунальну власність територіальної громади селища, на території якої вони розташовані, для подальшої передачі в оренду із цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Визначити замовником робіт із землеустрою Красноріченську селищну раду.

3. Укласти тристоронній договір на виконання робіт (за участю гр. ____________________________) з проектною організацією, що має у своєму складі сертифікованих інженерів – землевпорядників та має право на виконання даного виду робіт.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано