Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. ____________________________

Дата: 18.05.2021 16:22
Кількість переглядів: 55

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/70

 

Про надання  дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого

селянського господарства

гр. ____________________________

 

            Розглянувши заяву № 09-03/240 від 16.03.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: смт Красноріченське, кв. Верстатобудівників, буд. --, кв. --, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл гр. ____________________________, зареєстрованої за адресою: смт Красноріченське, кв. Верстатобудівників, буд. --, кв. --, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приблизною площею – 2,0000 га, з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради, за адресою: с. Залиман, вул. Зарічна, буд. 28.
  2. Гр. ____________________________ протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано