Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. ____________________________

Дата: 18.05.2021 16:27

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/81

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в приватну власність для ведення особистого

селянського господарства

гр. ____________________________

Розглянувши заяву № 09-03/3/50 від 30.03.2021 р. гр. ____________________________, зареєстрованого за адресою: с. Макіївка, вул. Зелена, буд. --, кв. --, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0000 га, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити гр. ____________________________, зареєстрованого за адресою: с. Макіївка, вул. Зелена, буд. --, кв. --, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишній Макіївській сільській раді, площею 1,7500 га кадастровий номер 4421682200:01:001:0104.
  2. Передати безкоштовно у приватну власність гр. ____________________________, зареєстрованого за адресою: с. Макіївка, вул. Зелена, буд. --, кв. --, земельну ділянку площею 1,7500 га, кадастровий номер 4421682200:01:001:0104, для ведення особистого селянського господарства, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Макіївської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                   Сергій ГЛУЩЕНКО