Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів Красноріченської селищної ради колишньої Невської сільської ради, що перебуває в постійному користува

Дата: 18.05.2021 16:30

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/88

Про надання згоди на поділ земельної ділянки

комунальної власності сільськогосподарського

призначення, розташованої за межами населених

пунктів Красноріченської селищної ради

колишньої Невської сільської ради,

що перебуває в постійному користуванні

голови ФГ «ГОЛУБКА» Талалаєва Федора Миколайовича

для ведення фермерського господарства

(земельна ділянка з кадастровим номером

4421683200:01:003:0149 площею 8,9862 га)

Розглянувши заяви № 09-03/265 від 25.03.2021 р. гр. Максименко Євгена Валерійовича та № 09-03/266 від 25.03.202 р. гр. Потирі Дмитра Валерійовича, про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 8,9862 га, кадастровий номер 4421683200:01:003:0149, що перебуває в постійному користуванні ФГ «ГОЛУБКА» на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІІ – ЛГ № 003016, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право користування землею 28.02.1997 р. за № 57, враховуючи нотаріально посвідчену заяву землекористувача про згоду на поділ земельної ділянки від 30.04.2020 р. № 532, керуючись ст. 12, 79-1, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на поділ земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 8,9862 га з кадастровим номером 4421683200:01:003:0149, наданої в постійне користування голові ФГ «ГОЛУБКА» Талалаєву Федору Миколайовичу для ведення фермерського господарства на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІІ – ЛГ № 003016, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право користування землею 28.02.1997 р. за № 57, розташованої за межами населених пунктів Красноріченської селищної ради колишньої Невської сільської ради, з метою подальшого вилучення сформованих при поділі земельних ділянок з постійного користування та їх приватизації членами ФГ «ГОЛУБКА», які мають право на безоплатну передачу їм у власність земельних ділянок в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території колишнього КСП «Свердлова», а саме: Максименко Євгену Валерійовичу та Потирі Дмитру Валерійовичу.

1. Голові ФГ «ГОЛУБКА» Талалаєву Федору Миколайовичу протягом року виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО