Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами «Склад-ангар») ФГ «ПОЛЕ»

Дата: 18.05.2021 16:32
Кількість переглядів: 161

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/91

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в оренду для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

(під будівлями та спорудами «Склад-ангар»)

ФГ «ПОЛЕ»

 

Розглянувши заяву № 09-03/4/19 від 12.03.2021 р. голови ФГ «ПОЛЕ» Борщова В.М., юридична адреса: с. Невське, вул. Центральна, буд. 169, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами «Склад - ангар»), площею 0,1478 га, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка розташована за адресою: с. Невське, вул. Яроцького, буд. 1, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України Про оренду землі», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити ФГ «ПОЛЕ» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами «Склад - ангар») площею 0,1478 га, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Невське, вул. Яроцького, буд. 1, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишній Невській сільській раді.

 

  1. Передати в оренду терміном на 10 (десять) років ФГ «ПОЛЕ» земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами «Склад – ангар») площею 0,1478 га, кадастровий номер 4421683200:11:001:0083, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Невське, вул. Яроцького,буд. 1, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Невської сільської ради.

 

  1. ФГ «ПОЛЕ»:

- приступити до використання земельної ділянки після укладання договору оренди землі та його державної реєстрації;

- забезпечити ефективне використання землі відповідно до цільового призначення та умов надання, здійснювати комплекс заходів щодо охорони землі, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, своєчасно сплачувати орендну плату.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано