Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами) ФГ «РИСК», ФГ «ПОЛЕ»

Дата: 18.05.2021 16:33
Кількість переглядів: 94

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/94

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в оренду для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

(під будівлями та спорудами)

ФГ «РИСК», ФГ «ПОЛЕ»

 

Розглянувши заяву № 09-03/4/20 від 12.03.2021 р. голови ФГ «РИСК» Ткаченко Г.М., голови ФГ «ПОЛЕ» Борщова В.М., про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами), площею 1,0738 га, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка розташована за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. 133 В, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду землі», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити ФГ «РИСК», ФГ «ПОЛЕ» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами) площею 1,0738 га, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. 133 В, на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді колишній Невській сільській раді.

Встановити наявні обмеження щодо використання земельної ділянки згідно переліку обмежень щодо використання земельної ділянки в розмірі 0,1205 га, із них: 01.01.05  «Охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи» – 0,1003 га та 01.01.05 – «Охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи» – 0,0202 га.

 

  1. Передати в оренду терміном на 10 (десять) років ФГ «РИСК», ФГ «ПОЛЕ» земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під будівлями та спорудами) площею 1,0738 га, кадастровий номер 4421683200:11:001:0087, розташованої в межах населеного пункту за адресою: с. Невське, вул. Центральна, буд. 133 В, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Невської сільської ради.

 

  1. ФГ «РИСК», ФГ «ПОЛЕ»:

- приступити до використання земельної ділянки після укладання договору оренди землі та його державної реєстрації;

- забезпечити ефективне використання землі відповідно до цільового призначення та умов надання, здійснювати комплекс заходів щодо охорони землі, не допускати погіршення екологічної обстановки на території в результаті своєї господарської діяльності, своєчасно сплачувати орендну плату.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                      Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано