Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна для подальшої передачі в оренду ФГ «РИСК»

Дата: 18.05.2021 16:33
Кількість переглядів: 159

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

 23 квітня 2021 року                         смт Красноріченське                                   № 11/95

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки під об’єктами

нерухомого майна для подальшої

передачі в оренду ФГ «РИСК»

 

            Розглянувши заяву № 09-03/4/27 від 15.03.2021 р. голови ФГ «РИСК» Григорія ТКАЧЕНКО, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна, за адресою: с. Невське, вул. Підгірна, буд. 19, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади, для подальшої передачі в оренду, керуючись ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати ФГ «РИСК», в особі голови Григорія ТКАЧЕНКО, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктами нерухомого майна, площею 0,3375 га, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Красноріченської селищної ради колишньої Невської сільської ради, за адресою: с. Невське, вул. Підгірна, буд. 19, для подальшої передачі в оренду.
  2. ФГ «РИСК» протягом року виготовити проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та представити на розгляд та затвердження сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

 

 

Красноріченський

селищний голова                                                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано